L, 11. juuli kell 10–17

Raualinnas saab toimuma rammumeeste võitlus – Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühngu poolt korraldatav amatöör-rammumeeste karikasari, mille võitja saab automaatselt professionaalseks rammumeheks. Amatöörideks on kõik need, kes ei võistle professionaalsete rammumeeste võistlustel, aga tahavad oma jõudu ja osavust proovile panna – igamehe võistlus. Finaali pääsevad 10 paremat eelvõistluse läbinud sportlast. Võistluse algus kell 12.

Tulevased rammumehed vanuses 5-11 eluaastat saavad kell 13 võistleda mini-rammumeeste võistlusel. Lastevõistlusele registreerimine kohapeal enne võistluse algust. Eesti Spordimuuseum on muuseumi seinte vahelt välja toonud raskejõustiku ajaloo, Lurichi fotoseina jpm huvitavat. Turu tn poolsel küljel saab teoks suur sõjatehnika näitus – esitletakse nii sõidukeid kui relvi ning tutvustatakse sõdurielu erinevaid külgi – seda kõike Kaitseliidu Tartu Maleva Põhja-Tartumaa ükskikompanii toel ja juhtimisel.

Raualinnas on ka jalgrataste ala – kohapeal on põnevad muuseumieksponaadid Eesti Velomuuseumi kogust koos Valdo Prausti selgitustega. Tasku jõepoolsel küljel on esitletud vana-autod. Koostöös Rally Estonia’ga on Raualinna ka MM-sarjas edukalt osalenud Egon Kaur oma tiimiga esitlemas autosporti. Tasku aatriumis on alates kell 12 heategevusliku noorteprojekti “Et suvi ei läheks luhta” raames Karateklubi Falco praktiline demopäev.

Raudselt tasub tulla!

Leia Raualinn kaardilt:

Screen Shot 2015-06-30 at 10.54.03

(Kliki, et vaadata suuremalt)